بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان از اداره کل شیلات هرمزگانمعاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان به همراه مدیرکل
 جذب و حمايت از سرمايه گذاري استانداری هرمزگان و مدیرکل  هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان از اداره کل شیلات هرمزگان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شیلات هرمزگان، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان در این بازدید با اشاره به اهمیت و جایگاه شیلات برای استان هرمزگان گفت: بدون شک بهره مندی از 31 هزار نفر صیاد و همچنین جامعه گسترده آبزی پرواران و صنایع شیلاتی نقش بسیار مهمی در اشتغال زایی استان دارد.

وی افزود: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید و به ویژه درسال های اخیر شاهد رشد و پویای خوبی در حوزه شیلات استان هرمزگان بوده ایم و به خوبی شیلات هرمزگان توانسته نقش خود را در رونق اقتصادی استان ایفا نماید.

حیدری با تاکید بر تداوم فعالیت های شیلاتی و اهمیت رونق تولید در شرایط حاضر گفت: استان هرمزگان در همه عرصه های شیلاتی به نگین درخشان فعالیت های شیلاتی کشور تبدیل شده است.


گفتنی است در پایان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان به همراه مدیرکل
 جذب و حمايت از سرمايه گذاري استانداری هرمزگان و مدیرکل  هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با مدیر کل و معاونین شیلات هرمزگان پیرامون مسائل پیش روی جامعه شیلاتی و در راستای مرتفع سازی و ارتقای بیش از پیش فعالیت های شیلاتی استان دیدار و گفتگو کردند