در دیدار مدیر کل شیلات هرمزگان با مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان مطرح شد:

راه اندازی تورهای تخصصی و گردشگری مزارع پرورشی میگو

مدیرکل شیلات هرمزگان در دیدار با مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان با اشاره به اهمیت معرفی صنعت پرورش میگو استان از تلاش برای  راه اندازی تورهای تخصصی و گردشگری مزارع پرورشی میگو استان در اینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شیلات هرمزگان ، محسن یکتاپور با بیان اینکه ظرفیت های شیلاتی استان به ویژه صنعت پرورش میگو علاوه بر جاذبه های اقتصادی از جاذبه های گردشگری خوبی بهره مند است گفت : خوشبختانه استان هرمزگان با توجه به ظرفیت های شیلاتی خود می تواند مرکز خوبی برای برگزاری تورهای تخصصی و گردشگری باشد.

وی از صنعت گردشگری به ویژه با محوریت تورهای بازدیدی تخصصی به عنوان صنعتی مکمل یاد کرد و گفت: این مهم را می توان به عنوان یک ضرورت برای توسعه ظرفیت ها و توانمدی های شیلاتی استان نام برد.

یکتاپور با اشاره به اینکه بازدید یک منبع غنی از ایده ها و برنامه های جدید برای علاقه مندان می تواند به همراه داشته باشد تصریح کرد:به همین ترتیب بازدید تخصصی و حتی گردشی می تواند نقش مهمی در برنامه ریزی استراتژیک و تولید کسب و کار ایفا می کنند.

مدیر کل شیلات هرمزگان گفت: برگزاری تورهای گردشگری و تخصصی می تواند همچنین یکی از سریع ترین و مقرون به صرفه ترین ابزار برای کاوش و ورود به بازار و همچنین جذب سرمایه گذاران جدید باشد.