مدیر کل شیلات هرمزگان در حاشیه بازید از بندر صیادی حسینه:

ساختمان مدیریت بندر صیادی حسینه تا هفته دولت آماده بهره برداری شود

مدیر کل شیلات هرمزگان به همراه معاون آبزی پروری شیلات هرمزگان، رئیس شیلات شهرستان بندرلنگه و  رئیس اداره فنی و مهندسی شیلات هرمزگانی  از بندر صیادی حسینه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شیلات هرمزگان،عبدالرسول دریایی در بازدید از این بندر صیادی با بیان اینکه این بندر صیادی با حدود ۷۰ فروند شناور صیادی و بالغ بر ۴۳۰ نفر صیاد نقش بسزایی در صید و صیادی استان دارد گفت: خدمت رسانی هرچه بیشتر در بنادر صیادی استان به جامعه صیادی در دستور کار شیلات هرمزگان قرار دارد.

وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت این بندر صیادی و همچنین جامعه صیادی این بندر صیادی،اتمام ساخت و به بهره برداری رساندن ساختمان مدیریت بندر صیادی حسینه تا هفته دولت سال جاری در دستور کار پیمان کار قرار گیرد.

دریایی همچنین در این بازدید گفت:در تلاش هستیم در  قالب پروژه های پیشنهادی ۱۴۰۰ و  با  تامین اعتبار لازم، توسعه و ساماندهی بندر صیادی حسینه در دستور کار قرار گیرد.

وی همچنین با اعضای تعاونی صیادی بندر صیادی حسینه و جمعی از صیادان این بندر دیدار کرد و  گفت: امید است با رعایت بیش از پیش قوانین و مقررات صید و صیادی پایدار، شاهد ارتقای صید و صیادی در این بندر صیادی باشیم.

مدیر کل شیلات هرمزگان  و هیئت همراه همچنین از سردخانه، ساختمان در حال احداث مدیریت بندر ، بازوی اسکله بندر صیادی و... این بندر صیادی بازدید کرد.  
گفتنی است بندر صیادی حسینه در ۶۰ کیلومتری غرب شهرستان بندر لنگه واقع شده است.